Pagina op facebook speciaal voor jou!

Beste allemaal,

Met trots willen wij onze nieuwe Facebook pagina introduceren
«4EvangelistenKinderen», speciaal voor jullie.

https://www.facebook.com/4EvangelistenKinderen

Dit is een pagina van de parochie de Vier Evangelisten in Den Haag. Op deze pagina delen we activiteiten die relevant zijn voor gezinnen met jonge kinderen: kinderwoorddiensten, voorbereidingen op Eerste Heilige Communie en het H.Vormsel, catechese en meer!

Met opstarten van deze pagina willen wij meer bekend worden bij gezinnen met jonge kinderen in onze omgeving, en daar hebben wij ook u hulpnodig. Misschien is er iemand die nog nooit in de kerk is geweest, maar wil wel meer te weten komen over het geloof met leeftijdsgenoten?

Graag «Like» en «Deel» het nieuws van onze Facebookpagina zodat nog meer kinderen tot Jezus komen.