Kinderwoorddiensten tijdens de advent

Advent is kijken naar wat komt…

Zo begon het lied dat we vorig jaar elke zondag van de Advent zongen toen we via Zoom ‘bij elkaar kwamen’. En we weten wat er komt, of liever gezegd: wie er komt. Want na de vier zondagen van de Advent vieren we dat Jezus wordt geboren op kerst-avond! Dit jaar kunnen we gelukkig weer in de kerk samenkomen. Daarom zien we je graag bij onze speciale Advents-kinderwoorddiensten om samen uit te kijken naar de geboorte van Jezus. Het leuke is dat we dat elke zondag in een andere kerk doen.

Binnenstebuiten is de rode draad van de bijeenkomsten. Want het gaat er niet om hoe je er van buiten uitziet, het gaat juist om de binnenkant! Aan je kleding zie je dus niet wie je bent. Of wel?

Zondag 29 november: Titus Brandsma
Zondag 5 december: Pastoor van Ars
Zondag 12 december: Maria van Eik en Duinen
Zondag 19 december: Emmaus