Kerstspullen inzamelen en kerstmarkt 2020!

Op dit moment zijn er 2 opties om dit jaar de kerstmarkt alternatief te organiseren. Vanwege de maatregelen kunnen we echter pas op het laatste moment beslissen welke optie het gaat worden. De opties houden we nog even voor ons. Wel kunnen we alvast mededelen dat de alternatieve kerstmarkt dit jaar plaatsvind van zaterdag 12 december t/m zondag 20 december. Hou dus de website goed in de gaten in de week voor 12 december.

Dit jaar zullen de jongeren van Inside Out niet actief spullen inzamelen voor de kerstmarkt. Maar kerstspullen zijn natuurlijk altijd welkom! Mocht u dus nog kerstspullen over hebben, zou u deze dan willen afgeven in de emmauskerk met de vraag of deze in de jongerenruimte gezet kunnen worden. U kunt zich ook melden bij een van de jongeren als u ze in de kerk treft, want ook dan komen de spullen op de juiste plaats terecht.

Alvast bedankt!