zondag 12 juli ’20: vakantie-gezinsviering met medewerking van Alle-4

Dit seizoen sluiten we feestelijk af met een woord- en communieviering voor klein en groot, waarbij gezinnen met jonge kinderen speciaal zijn uitgenodigd. In het bijzonder zijn ook de kinderen die zich voorbereiden op hun eerste heilige communie voor deze viering uitgenodigd. We weten nog niet wanneer jullie grote feest zal worden gevierd. We hopen in ieder geval dit najaar en we kijken er al naar uit! Maar we gaan eerst vakantie houden en om het begin daarvan te vieren, komen we a.s. zondag 12 juli om 10.30 uur samen in de H. Pastoor van Arskerk. Het koortje Alle-4 zingt. We mogen helaas niet meezingen, maar van het luisteren naar de enthousiaste zangers en zangeressen worden we al heel blij. Het heeft lang geduurd voordat we weer samen mochten komen, en daarom is het heel fijn als jullie er deze laatste zondag voor de vakantie bij zijn! Vanwege de maatregelen in het kader van COVID-19 moeten jullie je wel vooraf even aanmelden. Dat kan heel eenvoudig via https://meevieren.nl/devierevangelistendenhaag/
Hopelijk tot aanstaande zondag!