Nieuw seizoen M25 met nieuwe opzet

Vanaf dit seizoen wordt de leiding van de activiteiten van M25 mede verzorgd door de jongeren van Inside Out. Dat betekent dat enkele leden van Inside Out de communicatie over de activiteiten van M25 op zich nemen en dat er bij elke bijeenkomst van M25 ook één of meer jongeren van Inside Out als leiding aanwezig zijn. De vaste locatie van M25 blijft de Titus Brandsma. Op zondagmiddag 4 september a.s. is er een startbijeenkomst om de nieuwe opzet in te wijden. Vanaf 11.45 uur helpen we eerst met serveren van koffie, koek, soep en broodjes aan parochianen die tijdens de eucharistieviering de ziekenzalving hebben ontvangen en hun familieleden. Rond 13.00 uur hebben we een interactief, sportief, creatief en vooral gezellig programma samen met de jongeren van Inside Out. Het eind van het programma is gepland om 14.30 uur. Alle jongeren tussen 12 en 18 jaar zijn die middag van harte welkom. Je hoeft geen lid van één van beide jongerengroepen te zijn.