Help mee met de Paasbrodenactie

image003De komende zondagen staan in het teken van de Paasbrodenactie. Na elke viering op zaterdag en zondag (tot en met Palmzondag) kunnen bezoekers van  onze vier kerken Paasbroden bestellen. Ze noteren hun naam op de lijst, betalen en krijgen dan een bon als betaalbewijs mee waarmee ze hun Paasbroden na de Paaswake of de hoogmis op Eerste Paasdag kunnen afhalen. Voor deze verkoopactie hebben we jongeren nodig die na afloop van de viering het intekenen begeleiden en geld in ontvangst nemen. De opbrengst van de brodenverkoop gaat naar Vastenactie die dit jaar een project steunt om landbouwers in Katakwi (Oeganda) om te leren gaan met extreme droogte en regenval. Voor de dagen en tijden dat we hulp nodig hebben, zie het schema in deze PDF 2016-02-28_M25-Paasbrodenactie_en_M25-programma_tm_juli_(7)  Meld je aan bij Steven Dias Pires (06 14189491, stev.xan@gmail.com) of via de groepsapp van M25 of van de vormelingen.