Na deIMG_3687 herfstvakantie kwamen de Vormelingen op woensdagavond 28 oktober voor de derde keer bijeen. Het thema van deze avond was het hebben van een missie. Met het verhaal uit het evangelie van Lucas werd duidelijk welke missie Jezus had. Jezus benadrukte in zijn leven dat het niet alleen maar om mooie woorden gaat, maar vooral om daden. Welke dromen hebben de Vormelingen voor hun leven en voor de wereld? In tekeningen hebben de Vormelingen dat in hun werkboek duidelijk proberen te maken. Justus wil later raketteIMG_3694n bouwen en als hij daar veel geld mee verdient, zijn  geld beschikbaar stellen voor goede doelen.
Bintu wil kinderarts worden en Izabella danseres.

Daarna kwam ter sprake wat bij het koninkrijk van God hoort en wat bij onze wereld. Op de foto kunnen jullie zien, welke antwoorden de Vormelingen gaven. Paula vatte het nog heel goed samen: ‘Ook in onze wereld kunnen we soms het koninkrijk van God zien, als er bijvoorbeeld vriendschap of enthousiasme is’.

IMG_3679