Handen uit de mouwen bij de maaltijd voor daklozen

Vrijdag 17 april heeft een afvaardiging van onze M25-groep geholpen bij de verstrekking van maaltijden aan daklozen. “Heel bijzonder”, vond Rebecca Mariadasan: “Voor deze maaltijd was er een korte viering  met de daklozen. Die was best wel anders dan we gewend zijn, want de daklozen gingen continue in op wat de pastor zei. Na de viering gingen de daklozen aan tdaklozenmaaltijd 2afel. Zodra iedereen zat, werd het eten door de vrijwilligers, dus ook door ons, uitgedeeld.” Steven Dias Pires, de leider van onze M25-groep, die ook heeft geholpen: “We hebben eerst uiensoep uitgedeeld, daarna iets met zuurkool en als toetje vla met gekarameliseerd fruit. Na het eten hebben we uiteraard de tafel afgeruimd en de afwas gedaan.” Een hele bijzondere ervdaklozenmaaltijdaring, vonden ook Julia Oude Nijeweme en  Roos Vermeulen. Roos: “Ik vond het heel leuk dat je die mensen daar toch kon helpen, en dat je soms gezellig een gesprek kon voeren met de mensen. Ook vond ik het heel gezellig om te helpen, want ook de vrijwilligers waren allemaal heel aardig. Ik zou het best nog een keer willen doen.” Rebecca merkt nog op: “Het was een leuke dag geweest en je merkt ook dat daklozen net zo zijn als jij.”