Bedevaart naar Ierland volgeboekt

Op zaterdag 21 januari zat de parochiezaal in de Emmaus vol met geïnteresseerden voor de bedevaart naar Ierland in september van dit jaar. Nadat diaken Jos van Adrichem de informatieochtend met het gebed ‘Het borstschild’ van de heilige Patricius (Saint Patrick) had geopend, leidde reisleidster, Corina van der Ende, het publiek door het programma van de reis. Uit de spontane enthousiaste reacties uit de zaal was al op te maken dat het programma menigeen aansprak. Het was echter boven verwachting dat aan het eind van de bijeenkomst al vele aanmeldingsformulieren werden ingevuld en ingeleverd en dat de dag erna al de aanmeldingen voor de laatste twee stoelen in de touringcar werden ontvangen. Het Huis voor de Pelgrim gaat de reis nu verder in kannen en kruiken maken, zodat wij van 13 tot en met 23 september met 42 pelgrims, hopelijk een mooie bedevaartreis naar en in Ierland kunnen maken.