De Advent begint: ga je mee op weg naar de Koning van de vrede?

Kerstmis komt al in zicht, nog maar vier zondagen en dan is het zover! Als we thuis een feest vieren dan bereiden we dat goed voor: we nodigen gasten uit, we maken het huis netjes, zorgen dat het er gezellig uitziet, kopen en maken lekkere dingen en trekken mooie kleding aan. Zo maken we ons gereed voor een feestje en kijken er al dagen van te voren naar uit. Voor het grote feest van Kerstmis doen we dat ook in de kerk. We bereiden ons daar goed op voor, vier weken lang. En deze tijd noemen we de Advent. Dat is afgeleid van het Latijnse woord ‘adventus’ en dat betekent ‘komst’. Met Kerstmis vieren we immers de komst van Jezus, zijn geboorte, op aarde, Elke zondag in de Advent komen we samen en elke zondag is er ook voor kinderen iets te doen, steeds in een andere kerk van onze parochie. Lees in deze flyer wanneer je in welke kerk moet zijn om met ons mee op weg naar de Koning van de vrede te gaan. We beginnen aanstaande zondag, 27 november, in de Maria van Eik en Duinen. Als je zondag komt, krijg je een adventskaars mee naar huis, om daarmee de dagen tot het grote feest van Kerstmis af te kunnen tellen. We kijken uit naar je komst (adventus)!