Vergeet niet dat alles voorbij gaat!  Kwd 13 november 2022

Vandaag hebben wij met de kinderen in de Emmauskerk het evangelie gelezen van Lucas 21, 5 – 19, waarin gesproken wordt over de tempel die afgebroken wordt, de oorlogen en rampen in de wereld en de vervolgingen als je van Jezus getuigt. Met de kinderen hebben we het besproken. Ook al gebeuren al die akelige dingen, weet dan dat God voor je zal zorgen. Jezus zegt ook in deze lezing: ”Vergeet niet dat alles voorbij gaat”.

Kinderen vertelden zelf, wat zij soms niet leuk vinden, waar zij tegen aan lopen en hoe zij hier mee omgaan. We hebben aan de kinderen baby- en kinderfoto’s laten zien, om te laten zien dat dingen voorbij gaan, maar dat wij er nog steeds zijn. De kinderen mochten zelf raden wie wie was. Hierna hebben wij aandacht besteed aan Sint Maarten. Wij bekeken een filmpje van een wijze oude uil. Die uil vertelde het verhaal van Sint Maarten. Daarnaast hebben we het verhaal uitgebeeld door een toneelstukje en konden de kinderen nog een kleurplaat maken.Het was weer een intensieve, drukke en ook gezellige bijeenkomst. Vanaf zondag 27 november starten wij met het adventsproject. Het project start in de kerk van Maria van Eik en Duinen (Loosduinse Hoofdstraat 6).

De kinderen en hun ouders hebben een flyer met uitleg meegekregen.

Groetjes, Corrie van Leeuwen