Walk of Peace

Aanstaande zondag, 25 September 2022, is het tijd voor de jaarlijkse Nationale Walk of Peace in Den Haag. De Walk of Peace is een wandeling in, van en voor Vrede. Een wandeling die met de oorlog in Oekraïne, en de onzekerheid in heel Europa, enorm actueel en noodzakelijk is.

De wandeling zal starten bij het Vredespaleis en via verscheidene locaties haar weg vervolgen. Tijdens de wandeling zullen wandelaars worden meegenomen in het verhaal van vrede en oorlog, o.a. door sprekers, muziek of andere vormen van kunst. De Walk of Peace eindigt in het Zuiderpark, waar iedereen, onder het genot van een hapje en een drankje én muziek, met elkaar verder in gesprek kan gaan.

Onze diaken Paul Kuhlmann loopt ook mee en hij hoopt dat er parochianen met hem mee zullen gaan!

Meer informatie kunt u vinden op https://vredesweek.nl/walk-of-peace?fbclid=IwAR3KQkEkZL6bkBsdn0y48St1a35MuzAmdfYX84aNrkRPn5WmVKLIsuJ3Uss