Praatcafé zoekt vrijwilligers

Op Noordeinde 91 in Den Haag bevindt zich café Lola Bikes & Coffee. Dit gezellige, non-alcoholische café is iedere maandagavond van 19:00 tot 20:30 de ontmoetingsplek van nieuwkomers/vluchtelingen met mensen voor wie Nederlands de moedertaal is. Het primaire doel is vluchtelingen een kans te bieden om te oefenen met de Nederlandse taal. Daarnaast is het een gelegenheid voor ontmoeting en het leren van elkaars cultuur en achtergrond. Dat gebeurt doorgaans in twee- of drietallen. Ons streven is om iedere maandagavond ongeveer evenveel Nederlands sprekende vrijwilligers als nieuwkomers te ontvangen. Sommige vrijwilligers komen wekelijks, anderen eens per maand en weer anderen onregelmatig. Om dit te kunnen blijven organiseren is uitbreiding van het vrijwilligersbestand noodzakelijk. Daarom deze oproep: Spreekt het bovenstaande u aan, kom dan een keertje vrijblijvend kijken. Vooraf graag aanmelden bij Anthony Heinsbroek, tel./WhatsApp: 06-33791294, email: heinsbroekanthony@gmail.com