Op zaterdag 18 juni en zondag 19 juni vindt de Wake voor vluchtelingen plaats.  Een Wake waarin stil wordt gestaan bij de “menselijke maat”. De overheid zegt deze te zoeken met het oog op vluchtelingen. In deze wake wordt daar samen verder naar gezocht: hoe kun je de vluchteling als mens blijven zien en behandelen, ook in de toepassing van rechten, plichten en regels? Wat is er nodig om te voorkomen dat de menselijke waardigheid van vluchtelingen aangetast wordt?

In een non-stop 24-uurswake met een afwisseling van voorgangers, verhalen, rituelen, stilte en muziek, worden vluchtelingen geëerd als mens. Met veel ruimte voor hun eigen stem en aandacht voor individuele ervaringen. Tussen zaterdag 18 juni 12 uur en zondag 19 juni 12 uur kun je elk moment van de dag en nacht komen en gaan om er wat van mee te maken.

Adres is Buurt en Kerkhuis Bethel, aan de Thomas Schwenckestraat 28-30 in Den Haag.

De Wake voor vluchtelingen is een initiatief van Stek, stichting voor stad en kerk, de Protestantse Kerk Den Haag en de Protestantse Diaconie Den Haag.