Reisverslag Lourdesreis RK Den Haag dag 5

Vandaag een dag voor ontspanning. Als eerste vertrok vanmorgen vroeg om 07.30 uur pater Vincent Wang met een groep wandelaars naar Bartrés. Het zou een afstand van 4 km heen zijn, een viering in de parochiekerk van Bartres en weer terug. 22 pelgrims hadden zich voor de excursie aangemeld.

Groep 2 vertrok om 08.00 uur met de bus naar de pont D’ Espagne. Daar zijn prachtige watervallen, een heel mooi natuurgebied. Na de lunch gingen ze via de brug Napoleon door naar de Gavernie. Ook hier hebben ze zich heerlijk vermaakt en genoten van het prachtige weer. Je kan daar ook heerlijk een stukje wandelen en zelf ezeltje rijden. Rond 18.30 uur kwamen deze weer terug bij het hotel.

De pelgrims met zorg gingen ook met de bus de Pyreneeën in net als de pelgrims die na de lunch vertrokken. Ze kwamen allen zeer blij en met een aardig kleurtje van de zon weer terug voor de overheerlijke avond maaltijd.

Er was ook een groep die zelf hun dag indeelde met het bidden van de Kruisweg, of gewoon wat winkeltjes kijken.