Reisverslag Lourdesreis RK Den Haag dag 3

We waren al heel vroeg (06.15 uur) beneden voor het ontbijt. Om 7.15 uur de koffers in de bus en 07.35 uur vertrokken we van uit Niort. Op naar Lourdes! We hadden een gezellige tussenstop van benen strekken, een ijsje eten of een toiletbezoek. Het weer werd steeds mooier, de zon scheen volop!

Na het laatste deel van de film van Bernadette gezien te hebben kwamen we om 13.30 uur aan bij hotel St George in Lourdes. Hier stond al een heerlijke lunch op ons te wachten. Daarna de koffers uit de bus wat opfrissen en naar de grot om Maria gedag te zeggen. Ook de baden en de kaarsen huisjes zijn we langs gegaan. Om 17.00 uur begon de Sacrament processie, dat was een indrukwekkend moment om van zo dichtbij te zien.

De openingsviering voor de 3 bussen die al waren gearriveerd begon om 17.30 uur in de Bernadette kerk. Een mooie verkondiging van pastor Tom was een zeer goede start voor de bedevaart die nu echt gestart was.