Reisverslag Lourdesreis RK Den Haag dag 1

Om 07.00 uur vertrokken we met 48 pelgrims van beide parochies van Den Haag met een bus van Kurpes naar Roosendaal. Daar wisselde de buschauffeurs van plaats en stapte nog 2 pelgrims in uit Roosendaal.

Met een lunch pauze rond 12 uur gingen we voldaan en uitgerust verder het Franse land in. Bij Le Havre mochten we even uit de bus om de enorme grote brug over de Seine te bewonderen en ook even de benen te strekken.

Om 17.00 uur kwamen we aan in het klooster van Lisieux. Na de bagage in de kamers geplaatst te hebben begonnen we met een Eucharistieviering in de Capel de Carmel, in de tuin van het klooster.

Na een heerlijke gezellige en smakelijke maaltijd trok ieder zich terug in zijn kamer. Het was een vermoeiende maar ook heel bijzonder eerste dag.