De kinderen hebben zich goed voorbereid. Woensdagmidddag hebben zij getimmerd en geplakt om de allermooiste palmpaasstok te maken. En dat was niet zomaar, nee, ze zouden hun palmpaas zondag naar een oudere of een zieke in Loosduinen brengen. Dus een goede reden om extra hun best te doen. Nou, het resultaat mocht er wezen.

Zondag 10 april kwamen de kinderen in optocht de kerk binnen. De pastor sprak een gebed uit en we hoorden het verhaal van de intocht in Jeruzalem. Dat was het begin van een mooie viering waarin de kinderen hun rol hadden. Terwijl de volwassenen luisterden naar het vervolg van het verhaal van de intocht kwamen de kinderen bij elkaar voor hun eigen aandacht.  Aan het eind van de viering brachten ze hun palmpasen naar iemand in Loosduinen die wel wat extra aandacht kon gebruiken. Ze werden met open armen ontvangen.  Ook andere mensen in Loosduinen kregen een paasmandje, zodat ze in ieder geval weten dat er aan hen gedacht wordt.