Deel met je hart – Kinderwoorddienst 12 december

Beste allemaal.

Op de derde zondag van de Advent dachten we met de kinderen in de kinderwoorddienst na over delen, en wanneer en waarom je dat zou doen. In de bijbellezing ging het over Johannes de Doper, die antwoordde: “Stel je voor, jij hebt twee T-shirts. Dan geef jij één T-shirt aan iemand die helemaal geen T-shirts heeft. En deel jouw eten met mensen die honger hebben.”. We dachten daarbij na over de kleding die je in de kast hebt en nooit aan doet, of het speelgoed waar je nooit mee speelt, of gewoon het geven van aandacht aan anderen die eenzaam zijn.

De kinderen hebben met stempels kerst pakpapier gemaakt, waarmee ze een cadeautje kunnen inpakken en aan iemand kunnen geven. Rond de kinderwoordiensten en de kinderkerstviering in de Ars op 24 december worden er spullen ingezameld voor de Stichting Babyspullen. Je kan de kleertjes, dekens, spuugdoeken, lakentjes, etc meenemen naar de kerk en dan worden ze na kerst naar de stichting gebracht.

Werkgroep Kinder Woord Dienst  4E