Sint Maarten 2021

Op 11 november verzamelden kinderen en begeleiders van de kinderwoorddienst zich ‘s avonds voor de kerk van Maria van Eik en Duinen om op lampionnenoptocht te gaan. Eerst studeerden we een liedje in om te zingen voor de mensen bij wie we aan zouden bellen:

Laat zo je licht maar schijnen
Bij alles wat je doet.
Zodat de mensen zeggen:
“God is goed!”
God is liefde, God is…
God is goed!

Daarna gingen op weg en werd er aangebeld bij de huizen. De mensen die opendeden waren vaak blij verrast om ons te zien en om ons lied te horen. Na afloop kreeg ieder van een hen een zak met lekkers en een uitleg van het feest van Sint Maarten. Het was een vrolijk gebeuren en na afloop waren de kinderen nog lang aan het zingen.

Zo gingen we in het voetspoor van Sint Maarten: het verspreiden van Gods licht en het delen met onze medemensen. Laat zo je licht maar schijnen bij alles wat je doet zodat de mensen zeggen: “God is goed!”