Op 1 november vierden wij het feest van alle gelovigen die de hemelse glorie reeds genieten. De dag erna, 2 november,  nodigt de Kerk ons uit te bidden voor onze overledenen. Ook zij zijn in Gods hand. Het is onze plicht voor hen allen te bidden; voor onze ouders en vrienden, onze familieleden en de gestorvenen van onze parochiegemeenschap. Dat zij allen die hun leven hoopvol hebben gebouwd op God nu ook zijn barmhartigheid mogen ondervinden. Dat deden we dan ook op deze tweede novemberavond. Ter nagedachtenis en als stil getuigenis van ons gebed ontstaken we een lichtje. Al die lichtjes bij elkaar verwarmden ons hart. Een mooi gebaar: vanuit het donker van verdriet op naar het Licht. Na afloop van de viering brachten we een bezoek aan het Sint Josefkerkhof, waar op verzoek de graven gezegend werden.