Feestelijke viering van Eerste Heilige Communie

Het was feest afgelopen zondag in de Pastoor van Ars kerk, want Boris, Christiaan, Abel en Luc deden éindelijk hun eerste heilige communie.

Begin 2020 waren zij begonnen aan de voorbereiding hierop, maar door alle covid-maatregelen kon dit nu pas echt gebeuren. In de viering in de volle en versierde kerk kregen zij van Pater Klemens Hayon en geassisteerd door diaken Jos van Adrichem voor het eerst hun heilige communie uitgereikt. Die viering werd opgeluisterd door het prachtig zingende koor Connection, en de communicantjes zelf, die zongen ook twee liedjes.
Na afloop was er buiten voor iedereen koffie en gebak, de zon kwam door, en het was fijn dat de derde keer toch echt scheepsrecht is!

De viering is via het YouTube kanaal van de parochie uitgezonden, en daar terug te kijken.