Walk of Peace in het Zuiderpark

Als alternatief voor Vredesactiviteiten wordt tijdens de Vredesweek 2021 een mini ‘Walk of Peace’ gehouden, met als thema: ‘Inclusief samenleven’. Deze korte wandeling voor de vrede vindt plaats op vrijdag 24 september 2021 en begint om 16.00 uur bij ‘Parkoers’, het maatschappelijk betrokken en duurzame restaurant aan de rand van het Zuiderpark, ingang Hengelolaan. De Heer en Mevrouw Wolthuizen begeleiden deze wandeling en geven uitleg over enkele beelden in het Zuiderpark, die verbinding hebben met de thema’s ‘vrede’ en ‘inclusief samenleven’. De wandeling wordt op enkele plaatsen onderweg muzikaal opgeluisterd door leden van het orkest ‘Morgenstond’. De wandeling eindigt bij het kerkgebouw van het Apostolisch Genootschap, Loevesteinlaan 170. Om 17.00 uur wordt daar samen een drankje gedronken en aansluitend een lezing bij het thema gehouden. Slotwoord en afsluiting zijn gepland om 18.00 uur. Deze activiteit wordt georganiseerd door de Haagse ambassades van vrede: Apostolisch Genootschap en RK Parochie de Vier Evangelisten, het Haags Vredesinitiatief en de Gemeente Den Haag.

In verband met coronamaatregelen is het aantal deelnemers beperkt. Aanmelding is noodzakelijk: op https://den-haagapgen.boekeenbezoek.nl (walk of peace) of telefonisch: 06-235 141 20 (t/m 16 september)

Voor extra informatie, zie beide flyers: posterflyer 2409 def  beelden flyer 24 september 2021(2

Arnim van Oorschot, namens deelnemende organisaties