Geen Loosduinse oecumenische 4-mei-herdenking maar livestream dienst vanuit Grote Kerk

Den Haag herdenkt jaarlijks de vele slachtoffers die in de Tweede Wereldoorlog zijn gevallen. Helaas zijn er dit jaar, vanwege corona, wederom geen herdenkingen bij de monumenten in de stad. We hebben daarom ook besloten de traditionele oecumenische bijeenkomst in de Maria van Eik en Duinen niet door te laten gaan. Wel nodigen we u graag uit om via de livestream deel te nemen aan een stads-brede herdenking vanuit de Grote Kerk. Een aantal bijzondere gasten, waaronder Paul van Vliet en burgemeester Jan van Zanen, zullen spreken en er zal prachtige muziek klinken. Van tevoren zijn jongeren en ouderen met elkaar in gesprek gebracht over oorlog en vrede en zijn ouderen geïnterviewd over hun ervaringen in oorlogstijd. Het zijn verhalen om stil van te worden en verhalen die vragen om reflectie.
Volg de live stream van de herdenking op 4 mei van 18.30-19.30 uur via Den Haag herdenkt 4 mei. Op deze website vindt u ook meer informatie, waaronder het programma van de livestream herdenkingsbijeenkomst.