Zangers voor de Volkskerstzang gevraagd

Zondagmiddag 15 december 2019 om 16.00 uur zal in onze kerk weer de Loosduinse Volkskerstzang worden gehouden. U kunt meezingen met de bekende kerstliederen en luisteren naar liederen van het Gezinskoor, die deze middag muzikaal zal verzorgen, samen met het fluitensemble Tibia Musica. Het Gezinskoor is nog op zoek naar mannen en vrouwen, die graag mee willen zingen. Er wordt dan speciaal voor deze Volkskerstzang een projectkoor gevormd.

De repetities hiervoor zijn elke maandagavond van 19.00 – 20.00 uur, in de zaal van de pastorie. U bent van harte welkom! U hoeft geen noten te kunnen lezen! Aanmelding vooraf is niet noodzakelijk, maar met een mailtje aan dirigent Willem Klaassen (w2kla@hotmail.com) of Anja de Kok (a.j.m.dekok@online.nl) kunt u uw enthousiasme alvast kenbaar maken.

Ook voor de viering op kerstavond  (24 december, 19.00 uur) zoekt het Gezinskoor nog (tijdelijke) extra stemmen…

Het Gezinskoor