Film in de pastorie: The lady in the van

Het zal je maar gebeuren dat een wildvreemde, excentrieke bejaarde vrouw met haar bestelbusje op jouw oprit komt staan en daar niet meer weg te krijgen is. Hoe zou jij reageren? Hoe zou jij met zo’n situatie omgaan? Het lijkt misschien een extreme en minder realistische situatie, maar toch is het de schrijver van het verhaal, waarop de film gebaseerd is,  overkomen. Na de film zullen we met elkaar bespreken wat het verhaal bij ons oproept.

Kom dus vooral kijken, zaterdag 1 juni aanstaande, in de pastorie van Maria van Eik en Duinen, Loosduinse Hoofdstraat 6.
Om 18.00 uur (na de viering in de kerk) eten we eerst samen een broodje met een kop koffie of thee. Om 19.00 uur start de film. Uiterlijk 21.30 uur gaan we weer naar huis .

In verband met de broodmaaltijd graag uiterlijk 31 mei a.s. aanmelden, telefonisch (070 3979413) of door een mailbericht aan mariavaneikenduinen@p4ev.nl.