Nieuwe activiteit voor kinderen: Inside Out Junior

Vanaf 31 maart gaan we in Parochie de Vier Evangelisten van start met Inside Out Junior.  Deze nieuwe club organiseert maandelijkse bijeenkomsten op de zondag van 12:00 tot 15:00 in de jongerenruimte van de Emmauskerk speciaal voor alle kinderen tussen de 8 en 12 jaar. Ook hun vriendjes en vriendinnetjes mogen mee!  Voor de data in 2019, zie de flyer hieronder en de agenda op de jongerenpagina.

Er zijn 3 vaste begeleiders Sanne Zuidema, Mark en Natascha Jutte die de kinderen begeleiden.We beginnen met zijn allen met een boterham te eten zodat we allemaal een volle buik hebben voordat we allerlei leuke activiteiten doen, zoals knutselen, theater, tafelvoetbal, darten, cursus jongleren.  Dit jaar is ons overkoepelende thema Water! Elke maand lichten we daar een onderwerp over uit, zoals de vastenactie, groeien en leven, doop en sneeuw.

We hopen dat we vele kinderen mogen ontvangen bij Inside Out Junior.  Bij vragen kunt u mailen naar Insideoutjunior@gmail.com
En blijf op de hoogte via onze facebook pagina www.facebook.com/Insideoutjunior/

Natascha Jutte-Bleumer