Zaterdag 19 januari start de actie Kerkbalans 2019.  Rond het middaguur worden in het hele land de klokken geluid om de start niet ongemerkt voorbij te laten gaan. Ook in onze parochie luiden de klokken, want ook onze actie start.

In de Emmauskerk houden we een lawaaiconcert in plaats van vuurwerk, maar misschien wel met hetzelfde effect. Jong en oud zijn uitgenodigd om deel te nemen aan dit bijzondere ‘concert’. Doet u mee?. Klokken, bellen, schellen, rammelaars, tamboerijn… wat maakt eigenlijk ‘muziek’ dat klinkt als een klok? Neem  het mee. Ieders bijdrage is waardevol voor succes!  En dat is wat de kerken in ieder geval ook willen uitstralen.

Inloop vanaf 12.15, 12.30 start ’lawaaiorkest/lawaaiconcert’

herrie voor de kerk

Voorafgaand aan de viering van 13.00 uur wordt een woordje gesproken.