De kinderdienst op kerstavond in de Pastoor van Arskerk had dit jaar als titel "Geen stille nacht". Bij zo'n titel zal al snel aan het bekende kerstliedje gedacht worden, maar het kerstspel dat tijdens de dienst opgevoerd werd, vertelde over de herbergier. De man die na een dag hard werken in zijn volle herberg alleen maar wil slapen, maar dan ineens een echtpaar met een ezel voor zijn poort heeft staan. Nadat hij ze naar de stal heeft verwezen, en weer terug in bed is gaan liggen, wordt hij meerdere keren weer uit bed gewekt. Voor wat doeken, door fel licht en engelengezang, voor de herders die willen weten waar ze moeten zijn, of door het huilen van een baby. Maar als hij dan gaat kijken naar de baby, vervult de geboorte van Jezus hem met vreugde.

Diaken Jos van Adrichem legde aan de aanwezige kinderen uit wat het betekende dat de Mesias geboren is, de liedjes tijdens de dienst werden prachtig gezongen door kinderkoor Alle4. En het werd een mooie (en ook geen stille) kerstnacht!