Nieuw project Eerste Heilige Communie

Begin 2019 gaan we binnen de parochie weer van start met de voorbereiding van kinderen op hun deelname aan de eucharistie. In mei of juni van dat jaar zullen ze dan hun eerste heilige communie ontvangen. Wanneer uw kind in groep 4 of hoger zit, kan het aan het eerste-heilige-communie-project deelnemen. U kunt zelf kiezen bij welke geloofsgemeenschap van onze parochie uw kind wordt voorbereid. De ouderavonden vinden voor heel de parochie in de pastorie van de kerk Maria van Eik en Duinen plaats. De data en tijden van de bijeenkomsten worden nog bekend gemaakt. Alle informatie over het project en de viering van de eerste heilige communie zal binnenkort op de webpagina https://www.rkparochiedevierevangelisten.nl/jeugdenjongeren/communicanten te vinden zijn.  Via deze webpagina kunt u uw kind vanaf nu ook aanmelden.