Lezing: Wanneer is het leven voltooid..?

Je bepaalt zelf wanneer je leven voltooid is, zeggen mensen die het zelfbeschikkingsrecht hoog in het vaandel hebben. Maar wat als je dat zelf niet meer kunt aangeven? En als je dat wel zou kunnen, hoe bepaal je dan of je leven voltooid is? Zijn daar maatstaven voor? Is het verlangen naar een levenseinde niet afhankelijk van vele factoren die nogal eens kunnen veranderen? Wat kan ik vanuit een gelovig perspectief met dit vraagstuk? Na de lezing gaan Willy Hoogendoorn en pastor Duncan Wielzen met u over deze vragen in gesprek.

Mw. Drs. Willy Hoogendoorn is gepensioneerd geestelijk verzorger. Zij heeft vanuit de katholieke sectorraad van de VGVZ (Vereniging van Geestelijk VerZorgers) een actieve  bijdrage geleverd aan een antwoord op het maatschappelijk debat over voltooid leven.

Datum: vrijdag 14 september 2018  Tijd: 11.00 – 13.00 uur

Plaats: pastorie Kerk van de H. Familie  Adres: Kamperfoeliestraat 279, Den Haag

Opgave telefonisch via: 070-3255675 (ma – wo – vr: 9.00-12.00 uur). Of via e-mail: titusbrandsma@p4ev.nl

Voor een eenvoudige lunch wordt gezorgd.