Meimaand Mariamaand 15 mei Onze Lieve Vrouw van Fatima

Eind mei 1954 kroonde paus Pius XII het beeld van Maria met een diadeem met twaalf sterren: Maria Koningin, Koningin van de Rozenkrans, Koningin van de Vrede. Mensen hebben gebeden en bidden nog steeds om de voorspraak van Maria de rozenkrans, en bijvoorbeeld de litanie van Loreto. Ook wij bidden en zingen nog steeds de Lof van Maria, speciaal in de vijfde maand, mei en de tiende maand, oktober.   In iedere nood, angst of gevaar kan men zijn toevlucht nemen tot Maria en haar vol vertrouwen naderen. Haar moederlijke gebeden kunnen ons helpen.

Heilige Maria, met groot vertrouwen stellen wij ons en al wat wij zijn en hebben onder uw bijzondere bescherming. Wees Koningin over ons lichaam en onze ziel, over ons hart en onze geest, over ons gezin en ons huis. Alles moet u toegewijd zijn en uw moederlijke zegen ondervinden.