Aan het eind van de Week van gebed voor de Eenheid  hebben we samen het avondgebed gebeden en daarna startte het Oecumenisch Leerhuis 2018 waarin een aantal grote bijbelse gestalten in het licht komen te staan.  Ds Nico Riemersma startte de reeks met een lezing over Abraham, de vader van de gelovigen.
Op 5 februari vertelde Duncan Wielzen  over het verhaal van Job, die op een bijzondere manier op de proef werd gesteld. 20180205lezing over het bijbelboek Job
Op 19 februari heeft diaken Jos van Adrichem geproken over de bijzondere rol van Maria.  (PM op 16 mei 19.30 uur zal Desiree Krikhaar een lezing geven over het leven van Maria, zoals dat op ikonen is beschreven.) 20180219Maria in de Bijbel presentatie  De clips van het Stabatmater en van het magnificat vindt u hier.
https://www.youtube.com/watch?v=F6V0TIsLrks
https://www.youtube.com/watch?v=Qe8dJUViL3M

De laatste avond van het leerhuis, maandag 5 maart, heeft Ds Michiel Aalten met enthousiasme gesproken over Paulus. 20180305 Paulus in de Bijbel