Vacature Parttime secretariaatsmedewerker

Parochie de Vier Evangelisten is op zoek naar een parttime secretariaatsmedewerker voor de vrijdagochtend.

Bent u servicegericht, flexibel en sterk in mondelinge en schriftelijke communicatie? Bent u op de vrijdagochtenden beschikbaar maar in voorkomende gevallen ook op de andere dagen van de week? Dan zijn we misschien wel naar u op zoek!

Functieomschrijving

Bij de fusie van de vier parochies tot de Parochie de Vier Evangelisten is ook een centraal secretariaat ingericht. Dit secretariaat is vooralsnog alle dagen van de week behalve de vrijdag bemenst. Voor dit secretariaat zijn we nu op zoek naar een parttime medewerker die in ieder geval de vrijdagen gedurende de ochtend het secretariaat kan bemensen, maar ook in voorkomende gevallen op de andere dagen in kan vallen. Het secretariaat ondersteunt het parochiebestuur en het pastorale team op administratief en secretarieel gebied en is het eerste aanspreekpunt voor de diverse geledingen binnen en buiten de parochie. Als secretariaatsmedewerker heeft u veel contact met de secretariaten op de vier locaties binnen de parochie, de pastoraatgroepen, de beheercommissies en natuurlijk het parochiebestuur en het pastorale team. U verricht uw werkzaamheden in goede samenspraak met de reeds aanwezige secretariaatsmedewerker.

Uw werkzaamheden:

 • U ontvangt en behandelt de binnengekomen post en het telefoon- en mailverkeer ten behoeve van het parochiebestuur en het pastorale team.
 • U onderhoudt de contacten met de lokale secretariaten, beheercommissies en pastoraatgroepen maar ook met het bisdom.
 • U draagt zorg voor een volledige en actuele administratie van onder andere personeel, parochieleden, vrijwilligers, werkgroepen en leveranciers. Tevens beheert u het fysieke en digitale archief van de parochie.
 • U houdt de jaarplanner bij en draagt zorg voor het liturgisch rooster.
 • U onderhoudt de website.
 • Incidenteel kan u gevraagd worden de vergaderingen van het pastoraal team of parochiebestuur te notuleren.

Kortom, u bent , tezamen met de reeds werkzame secretariaatsmedewerker, de steun en toeverlaat van het parochiebestuur en heel flexibel met uw werktijden. Is dit geen probleem voor u en bent u enthousiast geworden? Dan gaan we graag met u in gesprek!

Wat kunnen wij bieden:

 • U kunt per direct aan de slag;
 • Een afwisselende parttimebaan voor minimaal de vrijdagochtenden;
 • Een baan met veel uitdaging en veel verantwoordelijkheden;
 • Werken in een leuke omgeving met veel contacten!
 • Salaris conform de diocesane richtlijnen voor administratief personeel en afhankelijk van uw leeftijd en ervaring van minimaal € 1985,– bruto per maand op basis van een volledige werkweek.

Wat vragen we:

 • U heeft minimaal een opleiding op mbo-niveau;
 • U heeft administratieve werkervaring;
 • U bent normaal gesproken altijd op de vrijdagen beschikbaar;
 • In overleg kunt u zich ook vrijmaken op de andere dagen van de week;
 • U bent servicegericht, flexibel en sterk in uw mondelinge en schriftelijke communicatie;
 • U bent bekend met het werken met een PC en met Microsoft Office in het bijzonder;
 • U heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • Bij voorkeur bent u bekend met het werken in een vrijwilligersorganisatie.
 • Solliciteren:

  Bent u diegene die wij zoeken neemt u dan contact op met de secretaris van het parochiebestuur. Dit kan per email: bestuur@rkparochiedevierevangelisten.nl of per telefoon via het centraal parochiesecretariaat: tel. 070-3080414.

  U kunt tot 14 februari reageren op deze vacature.