Uitnodiging: Kinderkerstviering in de Ars!

“Ieder jaar kijken wij hier naar uit! Traditionele kerstliederen, afgewisseld met prachtige sfeervolle minder bekende kerstmuziek. Alles natuurlijk rond het thema “Kerst! Wonder!” U bent van harte uitgenodigd om deze Kerstnachtmis met ons te beleven in de Pastoor van Arskerk. Komt allen (tezamen)!”

Tijdens deze gezinsviering zal de herderszoon Ruben, die schilder wil worden, in de leer gaan bij meester Schilder. Ruben ziet wat andere mensen niet zien… hij heeft een droom van vrede en licht. Die wil hij aan anderen laten zien. Al gauw blijkt dat hij talent heeft, maar niemand wil zijn schilderij kopen… In de kerk horen we hoe dit verhaal afloopt. Vieren jullie met ons mee?

Wil je meespelen in het kerstspel of zingen het kinderkoor?
Kom repeteren in de kerk:
woensdag 20 december, 13:00-14:00 uur
zaterdag 23 december, 11.00-12.30uur

Informatie via Jessica ten Bosch jessicatenbosch@gmail.com
of Marian Bosch marianbosch1976@gmail.com