Vredesfeest Zondag 24 september

Veel organisaties hebben eraan gewerkt om van het vredesfeest een succes te maken. Zoals je bij een vredesfeest mag verwachten ging het er gezellig aan toe. Er waren kraampjes van de verschillende religies en krampjes van verschillende partijen die zich inzetten voor een samenleving waar mensen zich thuis voelen, ook als het even niet gaat.

In de tuin van het stadsklooster was iedereen welkom en het was een aangename plek voor dit feest. Er werd gezongen en gedanst en natuurlijk waren er hapjes en drankjes. Ook voor de kinderen was er van alles te doen.

Het was vooral een kleurrijk feest op een prachtige zonnige dag. Er waren vrij veel bezoekers uit de buurt. Wie er was heeft ervan genoten. Er waren in de stad ook veel andere activiteiten die werden georganiseerd in het kader van de Vredesweek en mensen kunnen mu eenmaal maar op één plaats zijn. .