Zondag 3 september, aan het begin van het nieuwe school- en werkjaar wilden wij graag Gods zegen vragen over onze kinderen en over ons werk. Heel veel kinderen waren gekomen om dat feest met ons mee te maken. Zij hadden ook nog extra hun best gedaan, zodat het koortje uit de Emmaus het niet alleen hoefde te doen: een groepje kinderen wilde graag hun lied zingen en dat deden ze! (vervolg onder de foto’s)

Pastoor Dernee en diaken Van Adrichem zegenden de kinderen en de kinderen staken hun lichtje op bij het altaar. na afloop was er koffie met wat lekkers, voor iedereen die in de kerk was. (vervolg onder de foto’s)
De kinderen vertrokken naar de pastorie waar ouders samen met de werkgroep een waar feest hadden aangericht. In de tuin was een hele tafel met lekkers klaar gezet om de feestvreugde te vergroten. De ouders hadden van alles meegebracht uit eigen keuken om iedereen te laten proeven. En dat deden ze!
Einde bericht