Uitvaart emeritus pastoor Berger druk bezocht

Gisteren heeft de uitvaart van emeritus pastoor Louis Berger plaatsgevonden. In een volle H. Antonius Abt kerk werd de heilige mis van requiem voorgedragen door pastoor Dolf Langerhuizen als hoofdcelebrant, in aanwezigheid van mgr. Bär, emeritus bisschop van Rotterdam, en archimandriet Meletios Webber, priester van de Russisch Orthodoxe parochie St. Nicolaas te Amsterdam.

Tijdens de dienst waren er op verschillende momenten gedachtenissen aan de overledenen. Warme woorden, die een beeld schetsten van een markante, eigenzinnige maar ook betrokken pastoor, vader, broer en vriend.
Na afloop was er ruimte tot condoleren en nog een laatste groet te brengen aan de overleden pastoor. Hij is vervolgens in besloten familiekring begraven op de R.K.-begraafplaats St. Petrus Banden.

Lees ook

In Memoriam – Pastoor Louis Berger