Op palmzondag (9 april) was het dan zover. Met hun palmpaasstok in de hand trokken de kinderen in optocht de Onze Lieve Vrouw Hemelvaartkerk in. Iedereen mocht zien wat zij voor moois gemaakt hadden. Pastor Van Waasdijk zegende de palmtakjes en die kwamen in de top van de palmpaasstokken. En toen kon de palmprocessie beginnen. De processie herinnert aan de feestelijke intocht van Jezus in Jeruzalem aan het begin van de lijdensweek. Zijn aandacht voor andere mensen nemen de kinderen mee in deze viering. Ze doen het allemaal niet voor zichzelf, nee! Na afloop van de viering brengen ze hun versierde palmpaasstokken naar bejaarden, zieken of eenzame mensen in Loosduinen. Dat is ieder jaar weer een feest, voor de kinderen, maar ook voor de mensen die de stok ontvangen. Daarmee is de laatste voorbereiding op het paasfeest, zondag 16 april gestart.  Onder de viering, tijdens de kindernevendienst, deden de kinderen nog een groot spel: samen bidden, samen leren, samen spelen! Een goede voorbereiding van deze belangrijke tijd.