Feestelijke vormsel-eucharistieviering met de bisschop als voorganger – R.K. Parochie de Vier Evangelisten

Zondag 26 februari a.s. is de eimg-20170212-wa0000-2ucharistieviering bij de geloofsgemeenschap Maria van Eik en Duinen extra feestelijk, want elf jongeren zullen dan het sacrament van het heilig vormsel ontvangen. De bisschop van Rotterdam, Monseigneur J.H.J. van den Hende die tijdens deze viering  voorgaat, zal hen dit sacrament toedienen. Met deze stap op hun geloofsweg zijn deze jongeren  volwaardig lld van de kerk en daarmee van de parochie geworden. Het is daarom een feest, niet alleen voor de vormeling en zijn of haar familie en vrienden, maar zeker ook voor de gehele geloofsgemeenschap. Geen reden dus om thuis te blijven of naar een andere kerk te gaan. U bent van harte uitgenodigd om dit feest mee te vieren. Met de muzikale bijdrage van het koor Connection krijgt het feestelijke karakter van de viering een extra dimensie. Deze viering bij de geloofsgemeenschap Maria van Eik en Duinen, Loosduinse Hoofdstraat 4, begint zondag om 10.00 uur.