De parochie schildert een hongerdoek

201704423hongerdoekVoor de tweede keer waren de schilders weer bij elkaar, ondanks de sneeuw en de gladheid! Uit alle hoeken van de parochie waren ze naar Loosduinen gekomen om te werken aan het hongerdoek voor de parochie. Dat is nog hard werken, want zondag 5 maart moet het klaar. Met vereende krachten werd er gewerkt. Tegen het eind van de middag zag het er al heel feestelijk uit. Alleen die vier Evangelisten, in het centrale deel en het kruis dat op hen leunt, dat was nog niet helemaal rond Dat wacht nog op de jongeren, zij zullen daarin ook hun boodschap afgeven: wij werken eraan en wij horen erbij!.

Dat nou juist die Evangelisten nog niet af zijn is wel heel symbolisch. Wij werken aan een parochie, maar het werk eraan is nog lang niet af. Maar het hongerdoek laat ook nog iets anders zien: je kunt elkaar aanvullen op de terreinen waar de een wat zwakker is dan de ander. Door samen iets op te pakken leer je elkaar op een heel andere manier kennen. En zo leer je door het schilderen: met elkaar kom je heel ver! Honger naar méér!