Parochianen schilderen een hongerdoek

Zaterdagmorgen 21 januari leek de pastorie in Loosduinen wel een atelier. Acht schilders afkomstig uit alle hoeken van de parochie werkten aan het hongerdoek voor de parochie. En ook al hebben ze heel hard gewerkt, er blijft nog veel over om te doen. Zondag stond het doek in de status nascendi in de grote zaal. Misschien heeft u het wel gezien.. Het heeft dus al een mooi resultaat opgeleverd, gezien de reacties van verschillende parochianen. Het laat mooi zien dat mensen verschillend zijn, maar toch heel goed kunnen samenwerken aan een mooi geheel! Op 11 februari gaan we verder.
Als u niet schildert, maar liever met een andere techniek werkt, kunt u toch meedoen. Het ‘doek’ heeft twaalf vakjes met een afbeelding die ook op een andere wijze verbeeld kan worden. Quilting, zijde schilderen.. beeldhouwen?
Doe ook mee!

Gerard van Dijk