Pater Lobo bedankt u voor de steun

img_4189_resizeGoedenavond.
Hoe gaat het met u? Het gaat prima met mij. De feesten in de parochie en in de familie bij de wijding van Paul zijn bijna voorbij. Wij hebben twee zeer geslaagde feesten gehad. Dank aan God en voor jullie gebed en steun.

De priesterwijding van vijf Jezuïeten  was in de hoofdstad Mangalore. Er waren ongeveer 150 priesters en zusters en 1500 mensen aanwezig. De eerste dienst van mijn broer was echt een familiereünie. Er waren 30 priesters en ongeveer img_4188_resizeimg_4187_resize650 mensen aanwezig. Veel van onze familieleden waren aanwezig om deze gebeurtenis mee te maken.

Ik wil u namens de familie LOBO bedanken voor jullie gebed en steun.
Hier heb ik paar foto’s toegevoegd om een beeld te geven van de feesten.

Groetjes
Richaimg_4185_resizerd.