Haagse parochies op bedevaart naar Lourdes

poster-1

Van 20 tot en met 28 september 2017 gaan de Parochies Maria Sterre der Zee en de Vier Evangelisten samen naar Lourdes. Wilt u Lourdes beleven én meer van Frankrijk en haar gevarieerde landschappen zien? Dan is deze bedevaart per  bus wellicht iets voor u. Onderweg bezoekt u diverse indrukwekkende bezienswaardigheden en wordt er regelmatig gestopt. Zo’n bezoek samen met parochianen uit beide Haagse parochies maakt een bedevaart tot een unieke ervaring. Pastoor Langerhuizen en Diaken van Adrichem zullen deze reis begeleiden . Mocht u liever per vliegtuig reizen van 22 t/m 27 september dan is dat ook mogelijk. Het verblijf en het programma in Lourdes sluiten volledig aan bij deze bedevaart.

Bedevaartprogramma

Tijdens het verblijf in Lourdes bezoekt u dagelijks het Heiligdom en kunt u deelnemen aan diverse plechtigheden, zoals de Sacraments- en de Lichtprocessie. Pastores die de bedevaart begeleiden, gaan voor in eigen Nederlandstalige eucharistievieringen. Naast een welkomst- en zendingsviering is er tijdens de bedevaarten een boeteviering, een viering met de handoplegging en uiteraard een viering aan de Grot van de Verschijningen. Daarnaast is er voldoende ruimte voor ontspanning. Tijdens de bedevaart wordt u, onder leiding van uw hotelleider, de mogelijkheid geboden om verschillende bezienswaardigheden in het stadje Lourdes te bezoeken en een excursie naar de schitterende Pyreneeën te maken.

Reisschema

De heenreis wordt in tweeënhalve dag afgelegd, de terugreis in twee dagen. U reist heen via Lisieux en Bordeaux naar Lourdes. Op de terugreis doet u Nevers aan.

Kunt u deelnemen aan deze reis?

Aan deze pelgrimsreis kunnen ook pelgrims deelnemen die korte afstanden zelfstandig kunnen lopen in een normaal tempo, eventueel met behulp van een rollator, en voor lange afstanden mogelijk gebruik moeten maken van een rolstoel. Pelgrims kunnen met geringe ondersteuning een trap op- en aflopen en instappen in een vervoermiddel. Voor de overnachtingen onderweg zijn beperkt eenpersoonskamers beschikbaar. Toewijzing vindt plaats op volgorde van binnenkomst van de inschrijvingen.

Informatiebijeenkomsten

zaterdag 25 maart 10.30 uur ( 10.00 uur inloop ) parochiezaal, locatie Emmaus, Leyweg 930,
Den Haag www.rkparochievierevangelisten.nl
zaterdag 22 april 10.30 uur ( 10.00 uur inloop ) Marlotkerk, Bloklanderplein 15, 2594 CK,
Den Haag www.rkdenhaag.nl. Gratis parkeren of bus 24-43 vanaf Den Haag CS

Contactpersonen voor deze reis

Cisca van der Sluijs T 06 28 32 73 88 E cisca.vandersluijs@gmail.com
Pastoor D. Langerhuizen T 06 46 08 49 81 E d.langerhuizen@rkdenhaag.nl
Diaken J. van Adrichem T 06 46 52 49 82 E diaken.josvanadrichem@p4ev.nl

Overige informatie over de reis:

De reis is Inclusief
• Reis per luxe touringcar (Tourist Class) vanaf de opstapplaats in Nederland naar Lourdes v.v.
• Verblijf op basis van een tweepersoonskamer en volpension in een driesterren accommodatie
• Verblijf Nevers: eenvoudige accommodatie met douche en toilet op de gang
• Pastorale begeleiding en reisbegeleiding gedurende de reis en het gehele verblijf in Lourdes
• Nederlandstalig programma.
• Excursie naar de Pyreneeën.
• Fooien, belastingen, boekings- en administratiekosten, bijdrage aan het Heiligdom.

De reis is exclusief

• Reis- en annuleringsverzekering
• Reis van uw woonplaats naar de opstapplaats v.v.
• Indien wijzigingen in de vervoerskosten of verschuldigde (nieuwe) heffingen daartoe aanleiding geven, behoudt VNB zich het recht voor deze door te berekenen aan de pelgrims

Tarief
Driesterrenhotel € 899,00
Toeslag eenpersoonskamer € 240,00

Zie ook folder busreis. Voor informatie over de vliegreis, zie folder vliegreis.