Kinderkerstviering Pastoor van Ars 2016

Deze feestelijke en vrolijke viering begon met een zoektocht: de kinderen liepen buiten in het donker een rondje om de kerk op zoek naar het licht. Daarna speelden de kinderen het kerstspel van Samuel. Daarin lieten ze ons zien hoe een heraut aankondigde dat iedereen zich moest laten inschrijven, dat Maria en Jozef op weg gingen en dat er geen plek voor hen was in de herberg. Gelukkig wees een boer hen de weg naar zijn stal, waar het kindje van Maria geboren zou worden. Een engel vertelde de herders dat Jezus geboren was en zij gingen op weg om hem te bewonderen.

We zongen samen liedjes en bij “midden in de winternacht” werd met instrumentjes ook luid meegespeeld! De kinderen kregen en sterretje mee naar huis om in de kerstboom te hangen: een stralende kerst!