Nieuwe cursus ‘Geduld als een weg naar geloof’

Pater Vervooren zal een nieuwe cursus organiseren met als titel ‘Geduld als een weg naar geloof’. De Tsjechische theoloog Tomás Halik schreef in de stilte van een contemplatief klooster zijn mijmeringen over het vinden van een brug tussen een levenshouding van geloven en niet geloven. Hoe levensecht blijft geloven zonder twijfel? Kan twijfel de vertrekbasis zijn van een herleefd geloof?

In tien bijeenkomsten met gelegenheid tot dialoog bespreken we de lezing van dit boek. Het aanschaffen van het boek is vrijblijvend, maar wordt van harte aanbevolen.

Begeleiding: pater dr. Frans Vervooren ocd
Plaats: Bergerie Pastoor van Ars kerk
Datums:
  • 6 september
  • 4 oktober
  • 1 november
  • 6 december 2016
  • 3 januari 2017
  • 7 februari
  • 7 maart
  • 4 april
  • 2 mei
  • 6 juni
Tijd: 14.00 uur – 16.00 uur
Aanmelding: dexis@hetnet.nl of via leden van de pastoraatgroep Pastoor van Ars i.o.