Ontluikend geloof zal groeien.

De achtste dag van Pasen was wel heel bijzonder. Op die dag waarop wij hoorden hoe Thomas, onze tweelingbroeder, tot geloof kwam, ontvingen Jana en Wienand het H. Doopsel. Daarna werden beide gevormd door Pastoor Dernee. Het begin van meedoen in de Kerk. Een geloof dat groeit, zoals het ook bij de eerste leerlingen moest groeien.  De vrouwen aan het graf konden hun ogen niet geloven, toen zij zagen dat de Heer er niet meer lag. Toen Maria Hem in de tuin zag, dacht ze dat het de tuinman was. Maar Jezus noemde haar bij haar naam en toen zag ze dat het Jezus was. Zó riep Jezus haar, zó riep Hij de apostelen, zó roept hij ons, om met Hem mee te trekken en anderen te inspireren.

Jana en Wienand gingen ook voor het eerst mee aan tafel bij de Heer. Daarmee zijn zij volledig opgenomen in de Kerk en deel van onze parochie. Ontluikend geloof dat kan groeien bij hen en bij ons, voor heel onze parochiegemeenschap. Proficiat!