Bezoek Sinterklaas aan ‘kinderen voedselbank’

Woensdagmiddag 1 20151202_140415december was het groot feest in de parochiezaal van de Emmauskerk. De kinderen van gezinnen die cliënt zijn bij onze voedselbank waren uitgenodigd om alvast de verjaardag van de Goedheiligman te vieren.  Toen de kinderen met hun ouders lekker genoten van snoepgoed en een drankje, kwam Sinterklaas met één van zijn Zwarte Pieten het feest meevieren. Wat een verrassing was dat. En, alsof zijn komst nog niet genoeg was, kregen de kinderen allemaal een cadeautje uit de handen van de kin20151202_140657dervriend. Sinterklaas was aan het begin een beetje verdrietig omdat hij zijn ring verloren was. Gelukkig werd deze door één van de aanwezige vrijwilligers gevonden en teruggegeven aan de Sint. Wat waren hij en Zwarte Piet gelukkig. Zij konden weer opgelucht teruggaan naar hun logeeradres in Nederland.