Bijeenkomsten contactgroep rouw en verlies

De Contactgroep Rouw en Verlies organiseert in het komend najaar wederom een serie gespreksmiddagen voor mensen die behoefte hebben om te praten over hun ervaring met rouw en/of verlies. Onder deskundige begeleiding krijgen deelnemers de mogelijkheid om desgewenst hun verhaal te vertellen en met elkaar in gesprek te gaan. Er wordt naar u geluisterd. De ervaring leert dat wanneer lotgenoten met elkaar in gesprek gaan over hun eigen rouw en/of verlieservaring zij (h)erkenning vinden door elkaars verhalen.

De Contactgroep Rouw en Verlies faciliteert hiervoor de volgende vier bijeenkomsten:
dinsdag 3 november,
dinsdag 17 november,
dinsdag 1 december en
dinsdag 15 december.

Plaats:
pastorie Maria van Eik en Duinen, Loosduinse Hoofdstraat 6.
Tijd:
14.00-16.00 uur.

Inlichtingen via: Tineke Hafkemeijer, tel. 06-158 605 23. Email: hafkemeiier@ziqqo.nl Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken