Aankomst in Lourdes

foto uit de openingsvieringWe hadden weer een hele reis voor de boeg, dus om half acht zaten wij al weer in de bus. Toen wij dan eindelijk in Lourdes aankwamen, maakten wij kennis met anderen die per vliegtuig uit Nederland waren aangekomen. Met zijn allen maakten wij onze opwachting in de openingsviering. Em. Kardinaal Simonis ging voor. Hoofdthema van deze viering was de manier waarop wij zelf allemaal de opdracht hebben om het Evangelie, de blijde boodschap uit te dragen. Na afloop gingen wij nog even kijken bij de grot van de verschijningen.

De foto van de grot van de verschijningenparochianen van de Vier Evangelisten leven echt mee met onze bedevaart en hebben echt heel veel intenties meegegeven om aan de voeten van Maria neer te leggen. In onze gebeden hebben wij ze meegenomen, net zoals wij dat de komende dagen nog met de grote bedevaart zullen doen.

 

foto’s van deze dag 1
foto’s van deze dag 2